• +90 216 405 1213
  • +90 216 405 1211 
  • info@netcollec.com

Herkesin söyleyecek önemli bir şeyi vardır!


NetCollec Yazılım, Yazılım, ERP Danışmanlık hizmetleri katma değerli çözüm ve hizmet sağlayıcı şirket olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. 5 yıl gibi kısa bir maziye sahip olan NetCollec, genç bir kuruluş olmasına rağmen, teknik, yazılım ekibinin sektörde uzunca bir geçmişe dayanan engin deneyimleriyle kısa zamanda sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır.


Temel hedefimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde kaliteli hizmet ve ürün kalitesini kişisel ve kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.


NetCollec Yazılım kuruluşundan bu yana geçen kısa zaman içerisinde, sektöründe ciddi ve güvenilir firmalar içindeki yerini almıştır. Kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir yer edinmenin en başta gelen nedeni müşterisine verdiği değer ve karşılığında duyulan memnuniyetin sonucudur. Her ne şartta olursa olsun mümkün olanın en iyisini ve en mükemmelini yaparak müşterilerini teknolojik olarak önde tutma uğraşını verip sektörde devamlılığını sürdürecektir.Misyonumuz


Bilgiyi paylaşmak, Değişime ve gelişime açık olmak, Dinamikliği iş hayatının vazgeçilmez parçası olarak benimsemek, Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma-geliştirmeye yatırım yapmak, Tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışmak, Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlı kalmak, Pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimi yönlendirmek, Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime kurumsallaşmanın gerekliliğini kavratmış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, Dünyadaki gelişmelere açık olmaktır.


Vizyonumuz


NetCollec Yazılım Profesyonel ekibi ile farklılıklar oluşturarak bölgesel ve küresel anlamda kalıcı üstünlükler sağlamak, Girişimci ruh ve cesaretle yarattığımız proje, ürün ve sunduğumuz hizmetlerin firmamızı dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa ulaştırmasını sağlamaktır.

Akıllı çözümler

Analitik düşünce

Verilerinizi analitik düşünce ile,
harmanlıyor ve düzenliyoruz.

Üretim Aşaması

Sentezlenen verileri üretim aşamasında,
tekrar gözden geçiriyoruz.

Detay ve sonlandırma

Projelerinizi en ince detayına kadar,
inceleyip sonlandırıyoruz.

Kalite Güvencesi

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kaliteyi korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir. NetCollec Yazılım müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlanan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

NetCollec Yazılım bünyesinde tasarım,satış ve satış sonrası hizmetleri de kapsamak üzere tüm süreçler tanımlanmıştır.

Kalite Politikası;
  • En iyi mühendislik gücünü kullanarak, müşteri istekleri ve sektördeki gelişmelere uygun olarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmak,
  • Müşterilerden gelen memnuniyet doğrultusunda sürekli olarak hizmetlerimizi ve/veya ürünlerimizi geliştirmek,
  • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi standartlarda satış ve  satış sonrası hizmet vermek amaçlı personellerimize bu yönde ve müşteri mutluluğunu sağlamak için eğitmek, desteklemek ve denetlemektir.