• +90 216 405 1213
  • +90 216 405 1211 
  • info@netcollec.com

NetCRM İle Yüzünüz Gülsün

NetCRM, web tabanlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamasıdır. En büyük yardımcınız NetCRM, saha operasyonlarını yönetmeniz ve müşteri memnuniyeti sağlamanız adına ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri ve fonksiyonları içerir.

Tüm Hakimiyet Sizde

İster bilgisayar, ister akıllı telefon, ister tablet sahibi olun; NetCRM ve Mobil CRM’in sunduğu pratik fonksiyonlar sayesinde işinize ve sahaya hakimiyet, size parmak ucunuz kadar yakındır.

Kullanım Özellikleri Ve Sağladığı Kolaylıklar

NetCRM sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm bilgilere aynı noktadan ulaşabilir; satış fırsatlarını, tekliflerinizi, siparişlerinizi ve satış öncesi süreçlerinizi bir iki tıkla yönetebilirsiniz.

Bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri NetCRM ile planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Müşterilerinizin satış sonrası hizmet ve ürün taleplerini NetCRM ile yönetebilir, böylece müşteri ilişkilerinin her aşamasını kayıt altına alabilirsiniz.

NetCRM, size müşteri odaklı çözümler sunar. Her müşterinize özel fotoğraf, firma logosu, ses kaydı gibi belgeler ekleyebilir, müşteriler, ürünler, teklif ya da siparişler için hangi bilgileri takip etmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize fırsat ve görevler atayabilir; hatırlatma fonksiyonları, paylaşım duvarları, dijital pazarlama ve anket sistemleri sayesinde satış/pazarlama performansınızı maksimuma ulaştırabilirsiniz.