• +90 216 405 1213
  • +90 216 405 1211 
  • info@netcollec.com

Satış Gücünüzü Boşa Harcamayın

Satış gücünüzü mevcut müşterilerinizin siparişlerini toplamak yerine yeni müşteriler kazanmaya odaklamayı düşünür müsünüz? Bayilerinizin “siparişlerimizi internetten girelim” taleplerine ne diyorsunuz?

 

 

Bu iki sorunun size işaret ettiği temel kavram şudur: “Satış kanallarınızı nasıl daha iyi yönetebilirsiniz?”

NETSiS Kanal Yönetimi Modülü; e-ticaret, medya, toptan ve perakende satış ile yan sanayi üretim faaliyetleriniz için en uygun çözümleri size sunuyor. Yanı sıra paket haline getirebileceğiniz hizmetlerin siparişi, satışı ve tahsilâtı için de yüksek bir performans vaat ediyor. NETSiS, gelişmekte olan B2B pazarında aktif bir oyuncu olarak öne çıkarken özellikle üçüncü parti ürünlerle kıyaslanan tam entegre çalışabilme özelliğine sahip modülleri, çözümleri ve destek ürünleri ile öne çıkıyor.

Bugüne dek geniş bayi ağları ile çalışan ve büyük ürün – fiyat listeleri matrisine sahip çok sayıda firmanın öncelikli tercihi, NETSiS Kanal Yönetimi Modülü oldu. Müşterimiz olan firmalar, esnek ve kullanıcı dostu modüllerimizi özel projelerle kişiselleştirerek çalışma bünyelerine kolayca uyarladı.

B2B modülümüzün başlıca kullanıcıları arasında kitap ve albüm dağıtıcılarını, ecza depolarını, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yedek parçacıları, gıda üreticilerini ve toptancıları sayabiliriz.

KOBİ veya KOBİ üzeri kapasitede bir işletme iseniz, ölçeklenebilir esnek mimariye sahip B2B modülümüzü NETSiS Standart veya NETSiS Enterprise ile bütünleşik olarak kullanabilirsiniz.