• +90 216 405 1213
  • +90 216 405 1211 
  • info@netcollec.com
E-Fatura / E-Defter

E-Fatura / E-Defter

İş süreçlerinin elektronik ortama taşınmasını destekleyen Netsis, işletmelerine-Fatura (elektronik fatura) ve e-Defter (elektronik defter)’egeçiş süreçlerinde öncü olmaya devam ediyor.

Kurumsal Kaynak Planlaması

Kurumsal Kaynak Planlaması

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), bir işletmenin tüm iş süreçlerinin yazılım destekli yönetimi olarak tanımlanabilir. Malzeme, makine, insan ve para, en önemli kaynaklar olarak öne çıkmaktadır ve ERP yazılımlarının planlamadaki ilk odaklarıdır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM

NetCRM, web tabanlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamasıdır. En büyük yardımcınız NetCRM, saha operasyonlarını yönetmeniz ve müşteri memnuniyeti sağlamanız adına ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri ve fonksiyonları içerir.

Kanal Yönetimi

Kanal Yönetimi

Satış gücünüzü mevcut müşterilerinizin siparişlerini toplamak yerine yeni müşteriler kazanmaya odaklamayı düşünür müsünüz? Bayilerinizin “siparişlerimizi internetten girelim” taleplerine ne diyorsunuz?

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarikçilerinizin bilgilerini yönetebiliyor musunuz? Planlamadan, tedarikçi siparişlerine; irsaliye, faturalama, kalite kontrol ve ambar girişe kadar tüm sürece hâkim misiniz?

Üretim

Üretim

Ekip ve tezgâhlarınızın performansına hâkim misiniz? Planlama ile bütünleşik çalışabiliyor musunuz? Üretim kayıtlarınız güncel mi? Malzeme stoklarınız kontrol altında mı? İş emirlerinin ne kadarı açık?

Planlama

Planlama

Size en uygun sistemi kullanarak, ortak bir planlama dili yaratın. Ne zaman teslim edersiniz? Bu soruyu hiç tereddüt etmeden yanıtlayabiliyor musunuz?

Finans Yönetimi

Finans Yönetimi

Maliyetlerinizi doğru yönetebiliyor musunuz?Müşteri bazında ne kadar kâr ettiğinizden haberdar mısınız?Para fazlanız veya eksiğiniz mi var?Kredi kullanmanız gerekiyor mu?Tahsilatlardaki gecikmenin size yazdığı parasal yük ne kadar?

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Depolarda yaşanan stok takibinden kaynaklanan problemlerinizi artık unutabilirsiniz. Artık deponuzun en uç köşelerinde bile; fatura, irsaliye kesebilir, sayım yapabilir, stok bakiye ve fiyatlarınızı bilgisayar başına oturmadan izleyebilirsiniz.

İş Zekası Ve Yönetimi

İş Zekası Ve Yönetimi

İş Zekası Uygulamaları şirketin yönetim ekibi için “Karar Destek” sistemleridir. Şirketin içerisin üretilen bilgileri anlamlı ve özet raporlar haline getirerek, şirketin sanki yukarıdan bakılıyormuşçasına net görülmesini sağlar. Elde edilen bilgiler ile şirketin dümeni kabuller ve tahminler ile değil, data ve gerçek bilgiler ile yönlendirilir.

Dış Ticaret

Dış Ticaret

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedefleriniz de beklentileriniz özel olabilir.

B2B

B2B

Bayilerinizin size her an her yerden ulaşabileceği yeni B2B çözümü ile siparişleriniz dört bir taraftan hızla aksın. Netsis, sipariş süreçlerini internete taşıyarak işlerini zaman ve mekandan bağımsız olarak yürütebilmek isteyen şirketler için “Netsis B2B” çözümünü kullanıma sunuyor.